TANIEJ!

Nalewka na PAMIĘĆ I KONCENTRACJĘ 200ml bezalkoholowa Klimuszko

0 Opinie

Bezalkoholowa nalewka wspomaga koncentrację i pamięć dzięki obecności bakopy, której związki czynne optymalizują prace komórek nerwowych. Występujące w surowcu bakozydy (saponiny steroidowe) podtrzymują procesy odtruwania organizmu. Korzeń żeń-szenia, bogaty w ginsenozydy (saponiny) również aktywizuje pamięć i koncentrację. Zielona herbata jest źródłem związków polifenolowych, o właściwościach antyoksydacyjnych. Suplement diety.

33,90 zł
29,99 zł TANIEJ!
Brutto
Dostępność: Produkt dostępny
Kod produktu: 45

Skład: naturalny wodny ekstrakt z owocu bakopy monieri, korzenia żeń-szenia, zielonej herbaty, lecytyna sojowa, zagęszczone soki z owocu czarnej porzeczki i aronii. Substancje dodatkowe: fruktoza, substancja zagęszczająca - fosforan diskrobiowy, stabilizator - kwas cytrynowy, substancja konserwująca sorbinian potasu.

Zastosowanie: Wspomaganie koncentracji i pamięci uzasadnia obecność bakopy, której związki czynne optymalizują prace mózgu, u młodych jak i u ludzi starszych. Występujące w surowcu bakozydy (saponiny steroidowe) podtrzymują procesy odtruwania organizmu. Korzeń żeń-szenia, bogaty w ginsenozydy (saponiny) aktywizuje również pamięć i koncentrację w stanach zmęczenia oraz w okresie intensywnej nauki. Zielona herbata jest źródłem związków polifenolowych, o właściwościach antyoksydacyjnych  i wspiera organizm w okresie stresu i przemęczenia. Dodatek lecytyny wspomaga działanie wyciągów roślinnych. 

Opakowanie: 200ml 

Wartość energetyczna: w 100 g produktu 232,2 kcal/972 kJ

Sposób użycia: 10 ml (2 łyżeczki) nalewki spożyć rano po śniadaniu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia - 10 ml w ciągu dnia.

Sposób przechowywania produktu: w suchym, chłodnym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła.

Przeciwwskazania: Nie stosować u małych dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży oraz u osób uczulonych na którykolwiek ze składników

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

7 Przedmioty

Powiązane produkty

Scroll