TANIEJ!

Klimuszko WYSZCZUPLENIE SYLWETKI 20 saszetek

0 Opinie

Mieszanka ziołowo-owocowa na wyszczuplenie sylwetki, według receptury Ojca Klimuszko, 20 saszetek po 2g. Zapewnia dobre samopoczucie i pozytywnie wpływa na nasz organizm. Pozytywnie wpływa na wyszczuplenie sylwetki oraz spowalnianie procesów starzenia się organizmu. Mechanizm regulacji wagi jest wzmacniany dodatkowo przez poprawę przemiany materii, wpływ na poprawę pasażu jelitowego oraz zmniejszenie  łaknienia. Mieszanka ma także działanie oczyszczające z ze szkodliwych produktów przemiany materii - detoks.  Regularne stosowanie sprzyja zachowaniu młodego wyglądu i szczupłej sylwetki.

Skład: Wilżyna ciernista, korzeń mniszka lekarskiego , znamiona kukurydzy , aronia , owoc dzikiej róży , kwiat hibiskusa, aromat naturalny.

Sposób użycia: 2 razy dziennie, rano i wieczorem 1-torebkę zalać szklanką wrzącej wody (200ml)
Zaparzać pod przykryciem około 5-10 min. 

Opakowanie zawiera 20 torebek - saszetek/torebek typu fix do zaparzania.

Przeciwwskazania: Nie stosować u małych dzieci do 15 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży oraz u osób uczulonych na którykolwiek ze składników

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania produktu: w suchym, chłodnym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po otwarciu opakowania zaleca się przechowywać w szczelnym słoiku. Chronić od światła.

1 Przedmiot
Scroll