W sklepie Zielarnia u Farmaceuty znajdziecie zioła, mieszanki ziołowe, suplementy diety, witaminy, minerały, zdrową żywność, kosmetyki naturalne, herbaty, kawy i wiele innych ciekawych produktów. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na jakość sprzedawanych przez nas produktów. Pod tym pojęciem kryje się nie tylko wybór producentów i dostawców z którymi współpracujemy, lecz także prawidłowe przechowywanie produktu zanim trafi w Wasze ręce.  Dlatego w zasadach naszej firmy jakość produktu znajduje się na najwyższej pozycji.

Wraz z moim zespołem jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi Klientami.

Jestem doktorem farmacji i Specjalistą Farmacji Klinicznej. Prowadzę Zielarnię dostępną on-line pod adresem ufarmaceuty.pl oraz sklep stacjonarny w Mysłowicach przy ul. Strumieńskiego 12. Zielarnia u Farmaceuty to profesjonalna porada oraz indywidualne, spersonalizowane podejście do każdego Klienta. Każdego dnia spotykam się z wieloma pytaniami. Gdybyśmy wiedzieli jakie substancje i w jakich ilościach wprowadzić do danego organizmu wówczas poradziłby on sobie z każdą przypadłością. Ale co i ile? Tego poszukujemy. Wiele osób zaufało mi, dlatego zapraszam do Zielarni.

Zapraszam do Zielarni u Farmaceuty – szeroki asortyment produktów i szybkie zamówienia on-line.Porady farmaceutyczne ustalam wcześniej telefonicznie +48 781 233 781

dr Katarzyna Łopata

Specjalista Farmacji Klinicznej

Scroll