TANIEJ!

Koenzym Q10 60 kapsułek, Hepatica

0 Opinie

Suplement diety - Koenzym Q10, dla osób żyjących na wysokich obrotach w stresie i wiecznym pędzie. Polecany dla osób w każdym wieku szczególnie po okresie zimowym. Niezbędny kofaktor wielu reakcji enzymatycznych. Bez niego procesy przebiegają ospale co przekłada się na zmęczenie i osłabienie.

Suplement diety - Koenzym Q10, pomaga w regeneracji organizmu po wysiłku, jest zatem korzystny dla osób aktywnych fizycznie.

Poziomy Q10 w organizmie obniżają się z wiekiem i często zaniżone są u osób chorujących lub działających pod wpływem ciągłego stresu. Polecany dla osób w każdym wieku szczególnie po okresie zimowym. Niezbędny kofaktor wielu reakcji enzymatycznych. Bez niego procesy przebiegają ospale co przekłada się na zmęczenie i osłabienie.
 
Składniki: Koenzym Q10 (Ubichinon) 80mg w 1 kapsułce, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki)

Sposób użycia: 1 kapsułka raz dziennie po posiłku

Opakowanie: 60 kapsułek Vcaps, 1 kapsułka zawiera 80 mg ubichinonu.
Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan 

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

2 Przedmioty

Powiązane produkty

Scroll