TANIEJ!

Gelee Royale Ginseng Acerola siły witalne 20 amp. Yves Ponroy B.

0 Opinie

Suplement diety zawierający żeń-szeń (Panax Ginseng), mleczko pszczele, miód i acerolę. Witalność, poprawa koncentracji, wzmocnienie systemu odpornościowego, regulacja procesów przemiany materii - czyli zdecydowanie lepsze samopoczucie na wiosnę.

53,90 zł
47,90 zł TANIEJ!
Brutto
Dostępność:
Kod produktu: 300

Suplement diety zawierający ekstrakt z żeń-szenia,  ekstrakt z aceroli, na bazie miodu i mleczka pszczelego.

Wzmocnij swój organizm stosując Gelee Royale  

Produkt zawiera wyciąg z rozmarynu i karczocha, niekwestionowany duet roślin organicznych, które pomagają walczyć z dyskomfortem w wątrobie i dyskomfortem jelit, związanym z dietą zbyt bogatą w tłuszcz. Karczoch wspiera trawienie, działa ochronnie na wątrobę i wspomaga jej detoksykacyjne funkcje. Reguluje także profil lipidowy i wspomaga prace jelit. Rozmaryn posiada właściwości antyoksydacyjne i idealnie uzupełnia formułę w duecie z karczochem. 

Kiedy najlepiej przeprowadzić kurację detoksykacyjną? Odpowiedź brzmi zawsze ale szczególnie w okresie zmian sezonu (wiosna i jesień) - to czas najodpowiedniejszy. 

Skład: Sok z marchwi * (Daucus carota, skoncentrowany sok z cytryny *); woda; ekstrakt rozmarynu * (Rosmarinus officinalis); ekstrakt z karczocha * (Cynara scolymus).

* Składniki z upraw ekologicznych 

Skład 1 ampułki:

Sok z marchwi (Daucus carota)   5318 mg

Woda   4382 mg

Wyciąg z rozmarynu (Rosmarinus officinalis)   200 mg

Wyciąg z karczocha (Cynara scolymus)   100 mg

Stosowanie:  ampułkę raz dziennie w postaci czystej lub rozcieńczonej w wodzie, przez 20 dni

Odpowiedni dla wegetarian.

Środki ostrożności: nie przekraczać zalecanej, dziennej dawki. Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. 

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Przechowywanie: w sposób niewidoczny i niedostępny dla dzieci, w temperaturze do 25* C, w kartonowym opakowaniu bez dostępu promieni słonecznych. Pozostałości ampułki wylać, nie pozostawiać, nie dzielić. 

Pudełko zawierające 20 ampułek po 10 ml.

Producent: Laboratoires Yves Ponroy FRANCE

5 Przedmioty
Scroll