Resveratrol 20ml esencja wina Bonimed

0 Opinie

Resveratrol esencja wina w kroplach. Suplement diety. Ze względu na zawartość ekstraktu ze skórek winogron preparat wspomaga organizm w obronie przed wolnymi rodnikami, które uważa się za przyczynę chorób układu krążenia i chorób nowotworowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążenia i prawidłowe ciśnienie tętnicze krwi.Pomaga w zachowaniu funkcji układu żylnego kończyn dolnych. Wspomaga przepływ krwi w kończynach dolnych, co może zmniejszać uczucie zmęczenia i ciężkości nóg. Sprzyja polepszeniu ogólnego wyglądu i zdrowia skóry. Jest tradycyjnie stosowany w celu wspierania funkcji naczyń włosowatych. Wspomaga metabolizm oraz sprzyja utracie masy ciała, przez co ułatwia odchudzanie i redukcję cellulitu.

Składniki: woda, alkohol, ekstrakt ze skórek winogron (Vitis vinifera L.) 2,5%.

Dawkowanie: spożywać 2 razy dziennie po 8 kropli.

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (16 kropli) zawiera: ekstrakt ze skórek winogron 17 mg w tym trans-resveratrol - 0,85 mg

Doskonała przyswajalność!

16 kropli = 4 lampki wina (ok. 400 ml)

Nie rozcieńczać preparatu, nie popijać. Przed użyciem wstrząsnąć!

Uwaga: Produkt zawiera alkohol, co należy uwzględnić przed zastosowaniem u pacjentów z chorobą alkoholową lub ostrym zapaleniem trzustki.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Zawartość netto: 20ml

3 Przedmioty
Scroll