Olej Rokitnikowy 90 Kapsułek Virde

0 Opinie

Olej rokitnikowy, kapsułki, charakteryzuje się naturalną, wysoką zawartością karotenoidów i innych substancji biologicznie czynnych, suplement diety.

Olej rokitnikowy charakteryzuje się naturalną, wysoką zawartością karotenoidów i innych substancji biologicznie czynnych. Rokitnik wspomaga reakcje obronne organizmu i stymuluje układ odpornościowy. Korzystnie wpływa na aktywność układu pokarmowego, pobudza przemianę materii oraz wzmacnia układ sercowo-naczyniowy. Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji błon śluzowych oczu, przewodu pokarmowego i moczowo-płciowego ( w tym na nawilżenie pochwy) oraz pozytywnie wpływa na skórę.

Składniki: olej sojowy (substancja wypełniająca), rokitnik zwyczajny (100% olej z nasion, 60mg w 1 kapsułce/120mg w 2 kapsułkach/ 240mg w 4 kapsułkach). Powłoka kapsułki: żelatyna, gliceryna.

Dawkowanie: 2-4 kapsułki na dobę.

Uwaga: nie stosować u dzieci poniżej 7 lat. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Produkt nie jest zalecany dla osób uczulonych na zawarte w nim składniki. Nie powinien być też spożywany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Nie przekraczać zalecanej partii produktu do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywanie: w suchym miejscu w temperaturze od 5 do 25 ° C. Chronić przed światłem i źródłami ciepła.

Opakowanie: 90 kapsułek

Producent: Virde spol s r.o. Stemlovec 10 Holasovice, Czeska Republika

5 Przedmioty
Scroll