Bacopa Monnieri 90 Kapsułek Hepatica

0 Opinie

Bacopa monnieri - suplement diety, wpływa korzystnie na procesy poznawcze: pamięć, koncentrację. Pomaga odwrócić już zaistniałe procesy degeneracji systemu nerwowego. Naturalny regulator neuroprzekaźników (GABA, serotonina, dopamina).

Bacopa monnieri jest jedną z głównych roślin stosowanych w tradycyjnej medycynie Indii - Ajurwedzie. Wpływa korzystnie na procesy poznawcze takie jak pamięć i koncentracja oraz zdolność uczenia się i zapamiętywania. Jest to szczególnie ważne u ludzi pracujących w zawodach wymagających wysokiej sprawności intelektualnej a także osób w podeszłym wieku. Zdolność poprawy pracy mózgu i całego systemu nerwowego jest wynikiem zawartości dużej ilości bakozydów (saponiny sterydowe). Ten fakt potwierdzają badania naukowe - dowiedziono poprawę pracy systemu nerwowego u osób, u których stwierdzono stopniowa degenerację funkcji poznawczych mózgu. Bakozydy wpływają na regenerację tkanki mózgowej oraz promują wzrost zakończeń komórek nerwowych, które przewodzą impulsy nerwowe. Reguluje pracę GABA, serotoniny i dopaminy, poprzez to może pomóc w stanach depresyjnych. Testy naukowe wykazały, że może redukować ataki epilepsji. Relaksuje drogi oddechowe u osób cierpiących na ataki astmy.

Zastosowanie: osłabiony system nerwowy, problemy z pamięcią i koncentracją, trudności w uczeniu się, lęki, depresja, astma, epilepsja

Cechy unikatowe produktu:
• ekstrakt standaryzowany do 20% bakozydów
• kapsułka nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających
i barwników
• produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan
• ekonomiczne 3 miesięczne opakowanie

Składniki: standaryzowany wyciąg z liści Bacopy (Bacopa monnieri) – 20% bakozydów,
stabilizator- hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki).

Sposób użycia: 1 kapsułka raz dziennie po posiłku.

Opakowanie: 90 kapsułek Vcaps, 1 kapsułka zawiera 220 mg ekstraktu.

Kraj pochodzenia surowca: Indie

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

3 Przedmioty
Scroll