Ashwagandha 90 Kapsułek Hepatica

0 Opinie

Ashwagandha (Withania somnifera)-suplement diety o właściwościach adaptogennych. Wspomaga zdolności psychiczne i fizyczne w przypadku osłabienia i wyczerpania organizmu. Zastosowanie: stres, bezsenność, depresja, niepokój, przemęczenie, niedoczynność i nadczynność tarczycy, nadczynność nadnerczy, zaburzenia hormonalne, nadciśnienie, opuchlizna.

Dla kobiet i dla mężczyzn. 
Ashwagandha (Withania somnifera) wykazuje właściwości adaptogenne, wspomaga zdolności psychiczne i fizyczne w warunkach osłabienia, wyczerpania, braku koncentracji. Pomaga utrzymać równowagę emocjonalną oraz stan relaksu. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Nazywana jest indyjskim żeń-szeniem, sproszkowany korzeń oraz owoce od lat są wykorzystywane w tradycyjnej medycynie - Ajurwedzie.

Badania wykazały, że ashwaganda wpływa korzystnie na tarczycę. w tym aspekcie działa w charakterystyczny sposób bo balansuje hormony tarczycy. Jest polecana w przypadku choroby Hashimoto (niedobór hormonów tarczycy) jak i w przypadku nadczynności tarczycy. To wynika z jej właściwości adaptogennych. Izraelscy naukowcy dowiedli, że witaferyna A (składnik Ashwagandy), posiada właściwości hipotensyjne i uspokajające. Pomimo efektu uspokojenia osoby przyjmujące Ashwagandę mają więcej sił życiowych, są odporne psychicznie i łatwiej regenerują się po wysiłku fizycznym i psychicznym.

Ashwaganda używana jest w problemach z bezpłodnością także w fibromialgii i artretyzmie. 

Cechy unikatowe produktu:
• standaryzacja do 7% witanolidów
• kapsułka nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylajacych
i barwników
• produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan
• ekonomiczne 3 miesięczne opakowanie.

Składniki: standaryzowany wyciąg z korzenia Ashwagandhy (Withania Somnifera) zawierający 7% witanolidów, stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki).

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie 30 minut przed posiłkiem.

Opakowanie: 90 kapsułek Vcaps, 1 kapsułka zawiera 230 mg.

Kraj pochodzenia surowca: Indie

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

7 Przedmioty
Scroll