TANIEJ!

Hialudrop Complex MCH 500ml kwas hialuronowy, chondroityna, MSM Aura Herbals

0 Opinie

Hialudrop - Complex MCH - innowacyjny suplement diety. Zapewnia prawidłową pracę stawów poprzez regenerację tkanki chrząstnej, wzmożenie syntezy kolagenu i zapewnienie prawidłowej mobilności usuwając uczucie tarcia i bólu. Pomaga zachować młodość skóry i dobrą kondycję włosów i paznokci.

69,90 zł
61,90 zł TANIEJ!
Brutto
Dostępność:
Kod produktu: 332

Producent: Aura Herbals

Hialudrop - Complex MCH - innowacyjny suplement diety.

Uzupełnia codzienną dietę w składniki strukturalne poprawiające sprawność i regenerację stawów oraz wzmacniające chrząstką stawową. Hialudrop stanowi połączenie trzech substancji korzystnie wpływających na pracę stawów:

  • kwas hialuronowy -  wspomaga prawidłową mobilność stawów, wiąże wodę i odpowiada za sprężystość chrząstki, pomaga zachować młody wygląd skóry
  • siarczan chondroityny - korzystne wpływa na regenerację tkanki chrzęstnej w stawach, nadaje odpowiednią elastyczność i wspomaga ich funkcjonowanie
  • MSM (organiczna siarka, metylosulfonylometan) uczestniczy w syntezie kolagenu w chrząstce stawowej, a także pomaga zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie. Spadek poziomu MSM w organizmie następuje proporcjonalnie wraz z wiekiem
  • witamina C przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.

Składniki: Woda, metylosulfonylometan, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy, witamina C, substancja słodząca: ksylitol, substancja konserwująca: sorbinian potasu.

Wskazania: Dla wszystkich, którzy chcą utrzymać swoje stawy w dobrej kondycji.

Polecany jest w szczególności osobom po urazach mechanicznych lub z dolegliwościami stawów i narządów ruchu, wspomagająco w stanach znacznego obciążenia stawów np. podczas wysiłku fizycznego lub przy nadwadze, a także dla osób w wieku podeszłym. 

Sposób użycia: Do miarki dozującej wlać roztwór do zalecanej zawartości 15 ml, zmieszać z wodą lub napojem bezalkoholowym i wypić.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 15 ml.

Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Skład zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia:

Jedna porcja (15 ml) zawiera 700 mg MSM, 600 mg chondroityny, 60 mg kwasu hialuronowego i 18,75 mg witaminy C (15% RWS*)

(*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia)

Przeciwwskazania: Nie podawać dzieciom i młodzieży poniżej 18 roku życia. Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Zawiera substancje słodzące (ksylitol). Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Opakowanie: 500 ml - 33 zalecane dzienne porcje.

Przechowywanie: w zamkniętym opakowaniu, chronić od światła, w temperaturze pokojowej (15-25*C), w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Prodicent: Aura Herbals Polska

5 Przedmioty
Scroll