TANIEJ!

Detox Foie Bio oczyszczanie + odchudzanie 20 amp. Yves Ponroy Bioconseils

2 Opinie

Suplement diety na bazie organicznego ekstraktu z karczocha i rozmarynu. Doskonała formuła oczyszczająca z efektem dodatkowym - gubisz kilogramy na drodze do wymarzonej sylwetki. 

Kiedy najlepiej przeprowadzić kurację detoksykacyjną? Odpowiedź brzmi zawsze ale szczególnie w okresie zmian sezonu (wiosna i jesień) - to czas najodpowiedniejszy. Biorytm naszego organizmu musi dostosować się do zmian klimatycznych a Ty łączysz ten fakt z kuracją detoksykacyjną. Rezultat to wydalenie znacznej części toksyn i większa odporność na zewnętrzne czynniki. 

Suplement diety na bazie organicznego ekstraktu z karczocha i rozmarynu, pomaga  wątrobie w odtruwaniu organizmu.

Wątroba odgrywa kluczową rolę w mechanizmach odtruwania organizmu. To prawdziwa fabryka, która filtruje krew z produktów przemiany materii, pozostałości żywności, leków, kosmetyków i wszelkich czynników, z którymi styka się organizm.  Zachodzące procesy transformacji wspomnianych czynników kończą się wydaleniem z organizmu ale także po transformacji mogą być przechowywane w komórkach wątroby i stanowią obciążenie, zbędny balast. Takie obciążenie może utrudniać syntezę i wydzielaniu żółci, a także zaburzać procesy syntezy niezbędnych białek, oraz zaburzać procesy metabolizmu cukrów i lipidów.

Oczyść swoją wątrobę stosując Detox Foie Bio.

Produkt zawiera wyciąg z rozmarynu i karczocha, niekwestionowany duet roślin organicznych, które pomagają walczyć z dyskomfortem w wątrobie i dyskomfortem jelit, związanym z dietą zbyt bogatą w tłuszcz. Karczoch wspiera trawienie, działa ochronnie na wątrobę i wspomaga jej detoksykacyjne funkcje. Reguluje także profil lipidowy i wspomaga prace jelit. Rozmaryn posiada właściwości antyoksydacyjne i idealnie uzupełnia formułę w duecie z karczochem. 

Skład: Sok z marchwi * (Daucus carota, skoncentrowany sok z cytryny *); woda; ekstrakt rozmarynu * (Rosmarinus officinalis); ekstrakt z karczocha * (Cynara scolymus).

* Składniki z upraw ekologicznych 

Skład 1 ampułki:

Sok z marchwi: (Daucus carota): 5318 mg

Woda: 4382 mg

Wyciąg z rozmarynu (Rosmarinus officinalis): 200 mg

Wyciąg z karczocha (Cynara scolymus): 100 mg

Stosowanie:  ampułkę raz dziennie w postaci czystej lub rozcieńczonej w wodzie, przez 20 dni

Odpowiedni dla wegetarian.

Środki ostrożności: nie przekraczać zalecanej, dziennej dawki. Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. 

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Przechowywanie: w sposób niewidoczny i niedostępny dla dzieci, w temperaturze do 25* C, w kartonowym opakowaniu bez dostępu promieni słonecznych. Pozostałości ampułki wylać, nie pozostawiać, nie dzielić. 

Pudełko zawierające 20 ampułek po 10 ml.

Producent: Laboratoires Yves Ponroy FRANCE

6 Przedmioty
Napisz opinię
 • Marta

  Marta

  Mar 23, 2018 w  05:32 pm
  Działa, naprawdę skuteczny. Wątroba uspokoiła się i nie mam dziwnych ucisków w boku. A widzę tez różnicę jesli chodzi skórę, bo jest mniej trądzikowych zmian - dziwne, ale tak jest
 • Oliwia

  Oliwia

  Apr 15, 2018 w  03:46 pm
  Czuję się lepiej, dobry produkt na wiosenne oczyszczenie. Pracuję w biurze i czasem ciężko mi utrzymać dobre nawyki ale to zdecydowanie pomaga.
Scroll